Nagłowek WebinarNIA

Co warto wiedzieć o szczepieniach przeciw grypie w aptekach przed sezonem jesienno-zimowym

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy ze Związkiem Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek.

Wykład „Co warto wiedzieć o szczepieniach przeciw grypie w aptekach przed sezonem jesienno-zimowym" poprowadzi  prof. dr hab. n med. Aneta Nitsch-Osuch.

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne miękkie.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze, dowiesz się:

Cykl trzech webinarów skierowanych do farmaceutów, głównie pracowników aptek, zorganizowany prze Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek (ZAPPA) w partnerstwie z Naczelną Izbą Aptekarską (NIA) poświęcony tematyce szczepień przeciw Covid-19, pneumokokom oraz grypie, ma na celu przypomnienie podstawowych zagadnień dotyczących szczepień, zwiększenie wiedzy oraz świadomości tej grupy zawodowej, w związku z zapowiadanym rozszerzeniem zakresu szczepień wykonywanych w aptekach. Wprowadzenie szczepień do aptek w 2021 r., ich szeroka dostępność spotkały się z bardzo pozytywna oceną pacjentów, farmaceutów, lekarzy oraz resortu zdrowia, który rozszerzył już zakres szczepień o szczepienie przeciw grypie oraz zapowiedział wprowadzenie do aptek szczepień p/pneumokokom.

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych