Nagłowek WebinarNIA

Farmakoterapia infekcji dróg oddechowych i moczowych – ograniczenia, ryzyko i interakcje

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Webinar będzie zawierał najważniejsze informacje dotyczące infekcji układu oddechowego i moczowego. Zostaną przedstawione najważniejsze substancje czynne polecane w terapii. Prelegent zwróci uwagę których substancji ze sobą nie łączyć, które substancje wymagają dopytania pacjenta o leki brane na stałe (interakcje), a które są skuteczne i bezpieczne.

Ważne informacje

  1. Warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  2. Prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  3. W przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze, dowiesz się:

1. Jakie patogeny wywołują infekcje dróg oddechowych i moczowych; 2. Na co zwracać uwagę rekomendując preparaty i które substancje czynne mogą wchodzić ze sobą w interakcje; 3. Czym są nowoczesne preparaty lecznicze.

Dla kogo będzie interesujący?

Dla farmaceutów i techników zza pierwszego stołu dla których istotne jest rekomendowanie w infekcji układu oddechowego lub moczowego substancji skutecznych i bezpiecznych, z uwzględnieniem możliwych interakcji.