Nagłowek WebinarNIA

Nadciśnienie tętnicze – na ile sposobów można leczyć jedną chorobę? Zakres autonomii zawodowej farmaceuty

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Temat pierwszego wykładu dotyczy specyfiki diagnostyki, monitorowania i leczenia nadciśnienia tętniczego i zwraca uwagę na fakt, że Polska to kraj wysokiego ryzyka s-n. Uwzględnia postępowanie farmakologiczne zgodne z aktualnymi wytycznymi. Drugi wykład to prelekcja farmakologa, który przedstawi zakres autonomii zawodowej farmaceuty.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze, dowiesz się:

  1. Z czego wynika różnorodność nadciśnienia tętniczego? I na ile sposobów można go leczyć?
  2. Co realnie daje leczenie złożone? Czy umieszczanie kilku grup leków w jednej tabletce to chwyt marketingowy? Czy postępowanie oparte na EBM?
  3. Moja autonomia zawodowa – fakty czy mity?

Dla kogo będzie interesujący?

  1. Pracowników aptek ogólnodostępnych
  2. Pracowników aptek szpitalnych
  3. Pracowników naukowych
  4. Studentów farmacji