Nagłowek WebinarNIA

Usługa farmaceutyczna Nowy Lek – zalecenia postępowania, narzędzia dla farmaceutów cz. 1

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na cykl edukacyjny złożony z trzech spotkań webinarowych poświęconych usłudze farmaceutycznej Nowy Lek. Każde spotkanie zakończone będzie sprawdzianem weryfikującym wiedzę w formie testu. Udzielenie minimum 60% prawidłowych odpowiedzi umożliwi uzyskanie 2 punktów edukacyjnych. Udział w każdym z trzech spotkań zakończony zaliczeniem testu, uprawni uczestnika do uzyskania Dyplomu ukończenia szkolenia. Druga i trzecia część szkolenia odbędzie się kolejno 27 i 29 marca 2023 r. Partner wydarzenia: HASCO - LEK

Ważne informacje

   

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

1. Czym jest usługa Nowy Lek, jaki jest jej cel i dla jakiego pacjenta jest przewidziana. 2. Jak wygląda algorytm postępowania z pacjentem podczas świadczenia usługi Nowy Lek. 3. Jak zaplanować i przeprowadzić poszczególne wizyty pacjenta wraz z postępowaniem w szczególnych sytuacjach np. pojawienia się problemu lekowego. 4. Jakie zostały opracowane narzędzia (ulotki, formularze itp.) przydatne podczas świadczenia usługi Nowy Lek. 5. Jak przebiega usługa Nowy Lek w praktyce.

Dla kogo będzie interesujący?

Webinar będzie interesujący dla farmaceutów, pracowników aptek ogólnodostępnych, szpitalnych, jak również dla wszystkich, którzy zainteresowani są wdrażaniem usług z zakresu opieki farmaceutycznej wśród swoich pacjentów.