Nagłowek WebinarNIA

Usługa farmaceutyczna Nowy Lek – część 1

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na pierwszy kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę w ramach CYKLU EDUKACYJNEGO - Usługa farmaceutyczna Nowy Lek.

Spotkanie poprowadzą: dr hab. n. farm. M. Waszyk-Nowaczyk, dr hab. n. farm. M. Jasińska-Stroschein, mgr farm. A. Stankiewicz. W trakcie spotkania na pytania uczestników będą odpowiadali na czacie prelegenci oraz pozostali autorzy "Zaleceń dotyczących postępowania u chorych objętych świadczeniem w ramach usługi farmaceutycznej Nowy Lek": dr hab. n. farm. M. Drozd, dr n. farm. J. Dymek, mgr farm. A. Jędra, mgr farm. O. Sierpniowska.

Spotkanie zakończone będzie testem. Udzielenie minimum 60% prawidłowych odpowiedzi umożliwi uzyskanie 2 punktów edukacyjnych.

Zapraszamy również do zapisów na drugi i trzeci webinar w ramach cyklu. Webinary zaplanowaliśmy kolejno w dniu 6 i 14 czerwca o godz. 19.00. Szczegóły na stronie WebinarNIA.

Za udział w całym cyklu edukacyjnym można uzyskać 6 punktów edukacyjnych. Udział w całym cyklu, czyli trzech kursach zakończonych testem weryfikującym wiedzę, uprawnia uczestnika do uzyskania DYPLOMU, potwierdzającego uzyskanie umiejętności niezbędnych do świadczenia usług farmaceutycznych, o których mowa w art. 4 ust. 3 pkt. 3-4 Ustawy z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty (tj. Dz.U. 2022 poz. 1873).

Partnerem cyklu edukacyjnego jest firma HALEON.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Czym jest usługa Nowy Lek, jaki jest jej cel i dla jakiego pacjenta jest przewidziana?
  • Jak wygląda algorytm postępowania z pacjentem podczas świadczenia usługi Nowy Lek?
  • Jak zaplanować i przeprowadzić poszczególne wizyty pacjenta wraz z postępowaniem w szczególnych sytuacjach np. pojawienia się problemu lekowego?
  • Jakie zostały opracowane narzędzia (ulotki, formularze itp.) przydatne podczas świadczenia usługi Nowy Lek?
  • Jak przebiega usługa Nowy Lek w praktyce?

Dla kogo będzie interesujący?

  • Webinar będzie interesujący dla farmaceutów, pracowników aptek ogólnodostępnych, szpitalnych, jak również dla wszystkich, którzy zainteresowani są wdrażaniem usług z zakresu opieki farmaceutycznej wśród swoich pacjentów.