Nagłowek WebinarNIA

Nowe wytyczne w zasadach prowadzenia apteki.

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Zapraszamy na webinar, w którym mgr farm. Marian Witkowski opowie o nowych wytycznych w zasadach prowadzenia aptek. Za udział w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym można otrzymać 2 punkty edukacyjne.    

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z nowymi wytycznymi w zakresie zasad prowadzenia apteki w oparci o Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie  podstawowych warunków prowadzenia apteki  z 28.10. 2022 z późniejszą nowelizacją tego rozporządzenia.

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych
  • studentów farmacji