Nagłowek WebinarNIA

Syndrom poszpitalny – czy hospitalizacja szkodzi?

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany i punktowany kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Nutricia.

Wydarzenie odbędzie się na żywo na platformie Click Meeting.

Wykład "Syndrom poszpitalny - czy hospitalizacja szkodzi? poprowadzi dr n. med. i n. o zdr. Maja Czerwińska-Rogowska (dietetyk kliniczny). Hospitalizacja, choć nieunikniona w wielu przypadkach, może również mieć negatywny wpływ na pacjentów.

Opowiemy, jakie konsekwencje dla pacjenta ma unieruchomienie, zaburzenie rytmu okołodobowego, stres i niewłaściwe odżywianie.

Omówimy jak wsparcie żywieniowe może pomóc pacjentowi po dłuższym pobycie w szpitalu.

Za udział w kursie można otrzymać 2 punkty edukacyjne tzw. "twarde".

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu, przyznającego punkty edukacyjne, oprócz uzyskania minimum 60% poprawnych odpowiedzi w teście,  jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze, dowiesz się:

  • Co to jest syndrom poszpitalny?
  • Jakie konsekwencje ma dłuższa hospitalizacja?
  • Czy pacjent po pobycie w szpitalu może być niedożywiony?
  • Jakie wsparcie żywieniowe warto zapewnić pacjentowi po dłuższym pobycie w szpitalu?

Dla kogo będzie interesujący?

farmaceutów