Nagłowek WebinarNIA

Postbiotyki – nowoczesne wsparcie układu odpornościowego.

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie naukowo-szkoleniowe organizowane przez Naczelną Izbę Aptekarską.

Podczas webinaru na żywo poruszymy kilka istotnych kwestii dla zgłębienia i zrozumienia czym jest postbiotyk i jaka jest jego rola w żywieniu i zdrowiu człowieka. W tym celu przedstawiona zostanie definicja postbiotyków, różnice między postbiotykiem, prebiotykiem a probiotykiem. 

Partnerem wydarzenia jest firma Onesano S.A. 

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne miękkie.

Wykład poprowadzą:

mgr inż. Sebastian Duży - Dyrektor ds. Badań i Rozwoju. Menadżer z interdyscyplinarnym doświadczeniem w technologiach hodowli mikrobiologicznych oraz wdrażaniu produktów z sektora suplementów diety oraz żywności funkcjonalnej.

mgr Magdalena Skórka - Specjalista ds. Badań i Rozwoju. Doktorantka nauk biologicznych w katedrze biochemii i biofizyki na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, specjalizuje się w badaniach biochemicznych na organizmach modelowych. Autorka i współautorka badań oraz publikacji naukowych z dziedziny biologii.

dr inż. Aleksandra Smolczyk - Kierownik ds. Badań i Rozwoju. Menadżerka specjalizująca się w projektowaniu formuł produktowych (z sektora suplementów diety, innowacyjnej żywności food-tech) oraz w planowaniu i realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Czym jest nowa kategoria produktowa „postbiotyku”.
  • Dlaczego są one dla nas tak ważne i jakie pełnią funkcję.
  • Czym różnią się od grup produktowych z ugruntowaną pozycją i rozpoznawalnych na rynku (np. prebiotyki, probiotyki).
  • Jakie mają zalety względem wyżej wymienionych kategorii prebiotyków i probiotyków.
  • Jak wyglądają ich metody produkcji?

Dla kogo będzie interesujący?

  • Przede wszystkim osobami zainteresowanymi zagadnieniem będą kierownicy aptek, farmaceuci, technicy farmacji pracujący w ramach aptek niezależnych oraz aptek sieciowych.