Nagłowek WebinarNIA

Zmiany na rynku aptecznym – panel dyskusyjny.

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na punktowane i certyfikowane posiedzenie naukowo-szkoleniowe organizowane przez Naczelną Izbę Aptekarską, dotyczące zmian na rynku aptecznym po wejściu w życie DNUR.

Prowadzenie: mgr farm. Elżbieta Piotrowska-Rutkowska - Prezes NRA oraz mgr farm. Marian Witkowski, Prezes OIA w Warszawie, Konsultant farmaceutyczny NRA.

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne miękkie.

Partnerem wydarzenia jest Bausch Health Poland Sp. z o.o.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • O zmianach w zasadach pracy aptek wprowadzone przepisami dużej nowelizacji ustawy refundacyjnej, w tym zmiany w zasadach realizacji recept.

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych