Nagłowek WebinarNIA

„Czy sen jest bez sensu? Fakty i mity”

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

Serdecznie zapraszamy na certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Olimp Laboratories pt. "Czy sen jest bez sensu? Fakty i mity".

Wykład będzie poświęcony faktom i mitom dotyczącym bezsenności oraz sposobom, jak farmaceuta może pomoc pacjentowi, mając szereg produktów do wyboru.

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne miękkie.

PRELEGENT

dr n.med. Daniel Śliż - w 2006 ukończył studia w Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chorób wewnętrznych (2013) i zdrowia publicznego (2019). Dyplomowany specjalista International Board of Life Style Medicine (2018). Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 2011 w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na podstawie rozprawy pt. Standardy Stosowania Statyn w Polsce w świetle wyników badania "3ST-POL", której promotorem był Artur Mamcarz.
Zawodowo związany z III Kliniką Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkołą Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Współzałożyciel i prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Członek zarządu Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz członek zarządu Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Członek Senatu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w kadencji 2016-2020.
Młody Ambasador Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Prewencyjnej w kadencji 2020-2022.
W 2020 wybrany na sekretarza naukowego Komitetu Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk.
Autor lub współautor blisko 50 publikacji i doniesień zjazdowych. Redaktor razem z Arturem Mamcarzem pierwszego podręcznika medycyny stylu życia w języku polskim, monografii "Ultrazdrowie" oraz "Jak żyć, panie doktorze?" i poradnika "Jak zdrowo jeść, ruszać się, kochać i spać".

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

  • Jaką rolę odgrywa sen w naszym życiu? Do czego może doprowadzić deprywacja snu? 
  • Jak farmaceuta może  pomóc pacjentowi z problemem bezsenności

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych
  • techników farmaceutycznych
  • studentów farmacji