Nagłowek WebinarNIA

Olejki eteryczne w farmacji: między tradycją a aromaterapią opartą na dowodach

Zdjęcie przewodnie webinaru

O webinarze

20 lutego o godz. 19 zapraszamy na internetowe posiedzenie naukowo-szkoleniowe organizowane przez Częstochowską Okręgową Izbę Aptekarską we współpracy z Instytutem Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED.

Wykład „Olejki eteryczne w farmacji: między tradycją a aromaterapią opartą na dowodach" poprowadzi mgr farm. Aleksander K. Smakosz.

Podczas wykładu przedstawione będą potencjalne rejestracje olejków eterycznych, podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem aromaterapii oraz ich toksykologią. Prowadzący spróbuje odpowiedzieć o problematyce związanej z niebezpieczeństwami, jakie wiążą się ze sprzedażą olejków w aptece.

mgr farm. Aleksander K. Smakosz - absolwent Wydziału Farmaceutycznego, a obecnie doktorant w Katedrze Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Finalista XIX edycji konkursu "Popularyzator Nauki", organizowanego przez serwis Nauka w Polsce. Jest członkiem Częstochowskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej. Autor wielu publikacji.

Za udział w wydarzeniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne tzw. miękkie.

Ważne informacje

  • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
  • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
  • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Biorąc udział w tym webinarze, dowiesz się:

  • Sposoby standaryzacji olejków eterycznych
  • Bezpieczeństwo aromaterapii
  • Normy dla olejków eterycznych

Dla kogo będzie interesujący?

  • farmaceutów pracujących w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych
  • pracowników hurtowni farmaceutycznych